Apie mus

WWW.MEDASLE.LT – svetainė, siūlanti kokybišką ir įdomų asortimentą. Tapybos pagal skaičius pasiūlymus Lietuvoje pristato importuotoja – UAB «MEDASLĖ». Juos rasite skyriuje „Dovanos sielai“  

Asortmente – skirtingų dailininkų, įvairiausių temų pasirinkimas. Tai ne tik puikus pirkinys ir sveikinimo dovana vaikams ir suaugusiems, bet taip pat puikus hobis, kuris leis jums patiems įdomiai ir smagiai praleisti savo laisvalaikį, suteiks naujų įspūdžių ir teigiamų emocijų.

Tapyba pagal skaičius įgijo pripažinimą visame pasaulyje, todėl pamėginti tapyti smagu įvairaus amžiaus žmonėms. Pmėginkite ir jūs – išbandykite ir pamatysite patys!

Šioje svetainėje galite lengvai ir greitai pasirinkti ir užsisakyti sau patikusį paveikslą, užpildyti užsakymo formą ir po apmokėjimo jis bus pristatytas jums pagal jūsų nurodytą adresą užsakyme.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokėjimo būdus, ją rasite skyriuje Apmokėjimas .

Užsakymai svetainėje registruojami visą parą, suformuoti ir apmokėti užsakymai kurjeriui perduodami dviejų darbo dienų bėgyje. Daugiau informacijos apie pristatymo būdą galite rasti skyriuje Pristatymas .

Visas mūsų prekes taip pat galite pamatyti gyvai mūsų partnerių parduotuvse, bei patogiai įsigyti 7 dienas per savaitę. Mūsų partnerių sąrašą rasite skyriuje Kontaktai .

Prekybos įmonėms siūlome bendradarbiavimą palankiomis sąlygomis. Jei domina bendradarbiavimas ir prekyba mūsų siūloma produkcija, kreipkitės nurodytais kontaktais.

 Visos siūlomos mūsų parduotuvėje prekės yra visiškai saugios ir paruoštos naudoti.

 Informacija apie prekių likučius ir asortimentą atnaujinama keletą kartų per dieną, todėl jūs visada matysite naujausią informaciją.

 Internetinė parduotuvė WWW.MEDASLE.LT priklauso UAB “Medaslė”, tiesioginei importuotojai, vykdančiai veiklą didmeninės, mažmeninės prekybos srityje, bei internetinėje prekyboje.

Rekvizitai:

 UAB «Medasle»: Įmonės kodas 303261962

Registracijos ir korespondencijos adresas:

Neravų g.39B-30, LT-66260, Druskininkai, Lietuva

Mūsų pagrindinis tikslas – kad įsigytas pirkinys suteiktų džiaugsmą ir malonumą kiekvienam mūsų klientui!

UAB «Medaslė» Komanda